Color Fest Party w Grodzisku!

Impreza

Na początku września w Grodzisku odbędzie się jedna z najbardziej barwnych imprez plenerowych. I to dosłownie. Wszystkie odcienie tęczy i nie tylko będzie można podziwiać podczas Color Fest Party na Stawach Walczewskiego.

Co to jest Color Fest Party? – To darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Jest to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy – wyjaśniają organizatorzy.

Święto Kolorów w Grodzisku zaplanowano 3 września. Początek o godz. 16.00 na Stawach Walczewskiego. Impreza potrwa do godz. 21.00. – Wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny. Świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień – czytamy w zaproszeniu.

Szczegóły dotyczące wydarzeniu można śledzić tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.