Jest umowa na budowę ul. Przytorowej

Pruszków

Władze Pruszkowa podpisały umowę z firmą, która zajmie się budową ulicy Przytorową. Nowa droga ułatwi dojazd m.in. do tunelu w ciągu ul. Działkowej.

Można powiedzieć, że ul. Przytorowa to brakujące ogniowo ciągu drogowego ulic Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej oraz Sienkiewicza pozwalającego na ominięcie centrum miasta i dojazd m.in. do tunelu w ciągu ul. Działkowej. Ta sytuacja ma się jednak zmienić, ponieważ władze Pruszkowa właśnie ogłosiły przetarg na budowę ul. Przytorowej.

W ramach inwestycji powstanie asfaltowa droga o długości 800 metrów z zatokami autobusowymi i ciągiem pieszo-rowerowym, która połączy rondo na ul. Sienkiewicza w rejonie straży pożarnej i urzędu skarbowego z ulicą Gomulińskiego tuż przy tunelu przy ul. Działkowej. Warto zaznaczyć, że skrzyżowanie ulic Przytorowej i Gomulińskiego będzie miało formę ronda. Zadanie obejmuje również budowę kanalizacji sanitarnej, odwodnienia, budowę sieci wodociągowej oraz budowę oświetlenia. Pojawią się tu również przystanki autobusowe.

Władze Pruszkowa podpisały już umowę na budowę ul. Przytorowej. Wykonawcą prac będzie miał tylko 6 miesięcy na realizację zadania

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Jest umowa na budowę ul. Przytorowej”

 1. Kim pisze:

  Moze niech dokonczą skrzyzowanie przyszlosci z alejmi…zanim rozkopią kolejena droge. ..juz widze zakonczenie w 6 miesiecy.

 2. Andrzej pisze:

  Super

 3. Kkk pisze:

  Czy wyjazd z tunelu się odkorkuje w godzinach szczytu? Absolutnie nie!!!

 4. shrek pisze:

  Niedobrze

 5. Miki pisze:

  Nowy Prezydent wystarczy, że zrealizuje to co zaczął stary i będzie bohaterem. Niech tylko nie spieprzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe