Perfect na Dniach Brwinowa

Impreza

Końcówka lata obfituje w ciekawe imprezy plenerowe w naszym regionie. Kolejna szykuje się w Brwinowie, gdzie wystąpi legenda polskiego rocka, zespół Perfect.

Grzegorz Markowski i jego koledzy wystąpią w ramach tegorocznych Dni Brwinowa. Zespoł pojawi się na scenie w sobotę, 14 września, ale samo świętowanie rozpocznie się już w czwartek, 12 września. – Uroczyste obchody Dni Brwinowa rozpoczną się w czwartek 12 września, dokładnie w 80. rocznicę bitwy pod Brwinowem. O godz. 19.00 zostanie odprawiona msza św. na cmentarzu parafialnym (przy kaplicy Marylskich). Po niej zaplanowane są przemówienia okolicznościowe, apel poległych, salwa honorowa oraz składanie kwiatów i zniczy na grobach żołnierzy – informują organizatorzy.

W piątek 13 września w godzinach 10.00-17.00 w sali brwinowskiej OSP przy ul. Pszczelińskiej będzie można oglądać wystawę „Brwinowski Wrzesień 1939”.

Sobota upłynie pod znakiem koncertów. Wieczorem zagrają: Blues Fathers, Sunday After, Rock Union oraz gwiazda wieczoru zespół Perfect. Od godz. 15.00 będzie można odwiedzać stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe na ich stoiskach w zorganizowanym miasteczku organizacji pozarządowych. Będzie to też okazja, aby podziwiać zawody strongman, które poprowadzą utytułowani Mistrzowie: Sławomir Toczek, Jarosław Dymek oraz kierownik sekcji trójboju siłowego TG Sokół Wojciech Nitecki. To wszystko odbędzie się na placu położonym między ul. Dworską, ul. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd.

Wcześniej, od godz. 11.30, w Galerii Pomysłów Pasja na Osiedlu Słonecznym w Kaniach (ul. Zawilcowa 14) odbędzie się Narodowe czytanie.

Kulminacją obchodów będzie niedzielna widowiskowa inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem 1939, która odbędzie się 15 września o godz. 15.00 na placu przy pałacu (wejście bramą od ul. Dworskiej lub od ul. Przejazd – tam też będzie parking). Na polu bitwy przewidziany jest atak samolotu Messerschmitt.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Perfect na Dniach Brwinowa”

 1. Wkurzony pisze:

  Ciekaw jestem jak zainteresowane osoby dojadą na koncert ? Cały Brwinów „stoi” z powodu remontów dwóch głównych dolotówek do miasta . Brak jakichkolwiek oznaczeń objazdów , lokalni jakoś sobie radzą . Ale osoby z zewnątrz już mniej . Czy wszyscy zaineresowani koncertem mają przeciskać się tymi wąskimi uliczkami ??? Np. od strony Żwiki/Wigury i Sienkiewicza ??? Ewentualnie od strony Milanówka przez Kotowice . Panie Burmistrzu , moim zdaniem remonty powinny odbywać się jeden po drugim , nie blokując całego miasta na 6 miesięcy !!!!! Litości !!!!!!!!!!1

 2. kpt Nemo pisze:

  Perfect jest niczym przy Zenku Martyniku. Zenek kocham Cie !!!!

 3. Rost pisze:

  Trza iść do sklepu

 4. Wilku najprawdziwszy pisze:

  No nie wierzę. W Brwinowie wystąpi Perfect, a w Pruszkowie Gromit. No nieźle, nieźle. Czyli trzeba będzie się wybrać do Brwinowa.

  • Pruszkowianka pisze:

   Faktycznie. W tym roku kiepsko.

  • Brwinowianin pisze:

   Wilku mało oryginalny,
   – ale Ty jesteś przecież burmistrzem Brwinowa i wszystko masz na miejscu

   • Wilku Starszy pisze:

    Idz sie leczyc ze swoich urojen Brwinowianin, ja nie jestem burmistrzem. I sam w to nie wierzysz klamco.
    A ten wyzej to podszyw.

 5. Brwinowianin pisze:

  Eee tam liczyłem na disco polo ale czego się spodziewać po władzach Brwinowa czyli PO KO. Na dokładkę nie ma jak dojechać na imprezę bo wszędzie remonty jakby nie można było zrobić wszystkiego w wakacje jak byłem na urlopie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły