Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała dane z 9 komisji wyborczych. Na prowadzeniu z niewielką przewagą znajduje się Paweł Makuch.

Według oficjalnych danych w 9 na 30 komisji zwyciężył Paweł Makuch. Obecny prezydent zdobył 1588 głosów co daje mu 51,19 proc. Piotr Bąk w tych komisjach uzyskał 1514 głosów i uzyskał wynik 48,81 proc.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że według danych z pozostałych komisji to nie Paweł Makuch, a Piotr Bąk wychodzi na prowadzenie w wyścigu na fotel prezydenta Pruszkowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa”

 1. Paca pisze:

  Po po takie artykuły pisac po nocach i siać zamęt jak rano już zupełnie inne informacje? Pospać sobie, film na netflixie obejrzeć a nie zawracać pupe.

 2. ;-) pisze:

  Wczoraj przejeżdżałem przez Pruszków,plakaty bąk był praktycznie na każdym skrzyżowaniu i banerze, tak że nawet gdybym był mieszkańcem to odechciało by mi się na niego głosować, żenada. Przywróćmy Pruszków mieszkańcom, a to Pruszków nie był ich

  • obecna... pisze:

   I całe szczęście ,że nie jest pan…
   Nie głosowałam na p.Bąka ,ale z całym szacunkiem … nazwisko ma być napisane z wielkiej litery…
   to, że się nie głosuje na daną osobę ,nie znaczy ,że źle mu się życzy

  • Grzegorz pisze:

   Przejeżdżałeś przez Pruszków i na następny dzień poszukałeś gdzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat miasta którego nie jesteś mieszkańcem, jednocześnie obrażając nowego burmistrza,.. wiesz czym to śmierdzi? tak pissem,..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe