Gdzie na Sylwestra?

Impreza

Powitanie Nowego Roku to też miejskie imprezy „pod chmurką”. W ten sposób będziemy się bawić w Pruszkowie, Grodzisku, Milanówku, Piastowie i oczywiście w Warszawie.

W Pruszkowie po raz pierwszy miejskiemu Sylwestrowi nie będą towarzyszyły sztuczne ognie. Będzie za to teatr ognia i dobra muzyka. W sylwestrową noc muzyczną oprawę zapewni zespół instrumentalno – wokalny Rudi Band. O północy przyjdzie czas na życzenia noworoczne i pokaz Fireshow w wykonaniu Teatru Tancerzy Ognia „Arta Foc”. Wszystko to w Parku Kościuszki. Początek o godz. 23.00.

Tradycyjnych fajerwerków nie będzie też w Grodzisku. Zastąpi je pokaz laserowy i zabawa przy muzyce na żywo. Sylwester w Grodzisku rozpocznie się o godz. 22.00 na placu przed Centrum Kultury.

W Milanówku mieszkańcy będą wspólnie witać 2020 r. na ulicy Warszawskiej (przed budynkiem poczty). Przeboje do tańca zapewni DJ, a o północy będzie można obejrzeć laserowy spektakl. Początek zabawy o godz. 23.00.

Sylwestra pod chmurką nie zabraknie w Piastowie. Spotykamy się tradycyjnie na placu przed siedzibą OSP. Początek o godz. 23.00. W programie potańcówka z DJem, fireshow, pokaz laserowy i inne atrakcje. Zabawa potrwa do godz. 1.00.

Największa w naszym regionie impreza sylwestrowa odbędzie się oczywiście w Warszawie. Na scenie na pl. Bankowym zobaczymy zespoły: Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe i Pectus, a także Edytę Górniak, Aleksandrę Gintrowską, Sylwię Grzeszczak, Reni Jusis, Anię Karwan, Ewelinę Lisowską, Patrycję Markowską, Natalię Szroeder oraz Baranovskiego, Grzegorza Hyżego, Libera i Sławka Uniatowskiego. Gospodarzami sylwestrowego wieczoru będą: Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Filip Chajzer i Augustin Agurola. Całość transmitowana będzie przez telewizję TVN.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Gdzie na Sylwestra?”

 1. stary kocur pisze:

  Tymczasem w tym roku było o wiele więcej fajerwerków, niż poprzednio. Nawet ja – stary kocur, chociaż boję się hałasu, po raz drugi w życiu zszedłem na dół pod blok, by wystrzelić kilkanaście rac. Dziękuję. Mrrrrr…. 😀

 2. olo pisze:

  kolejna lewacka głupota , ale coż ,nakupilśmy ze znajomymi tyle fajerwerków że na 3 godziny strzelania wystarczy !!!

 3. Brwinowianin pisze:

  W nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzę wszystkim Państwu dużo uśmiechu, wdzięku i zadowolenia z życia…
  I abyście wyłączyli antypolski TVN, którego celem jest tylko poróżnianie Polaków i sianie zamętu, a jak widzimy wielu z Was temu uległo.
  My jako jeden dumny naród polski nie możemy sobie pozwolić na to, by niemieckie PO-KO nas tak łatwo poróżniało !
  Pozdrawiam,
  Brwinowianin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły