Gwiazdy zwierzętom w Milanówku

Impreza

Już w najbliższą sobotę w Milanówku wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników czworonogów. Do adopcji podopiecznych milanowskiego schroniska zachęcać będą gwiazdy z pierwszych stron gazet. Nie zabraknie ciekawych spotkań i innych atrakcji.

„Gwiazdy zwierzętom” to wyjątkowa akcja, której celem jest znalezienie domu dla psów, które nie mają szczęścia w postaci kochającego właściciela. – Impreza ma charakter otwarty. Przyjść może każdy ze swoim pieskiem. Będą różne konkursy dla czworonogów, darmowe porady weterynarza, behawiorysty, tresera, żywieniowca. Podczas całej imprezy będzie można skorzystać z tych konsultacji. Ze sceny usłyszymy wskazówki jak zachować się, kiedy spotkamy nieznanego psa, jak dbać o czystość po swoim pupilu, jak wychować posłusznego zwierzaka. O godz. 12.00 zaplanowaliśmy spotkanie z Edytą Herbuś, wielką miłośniczką psów. Pół godziny później gwiazdy będą prezentowały psy do adopcji z milanowskiego schroniska – mówi nam Hanna Głowacka, organizatorka wydarzenia.

W wydarzeniu udział wezmą Edyta Herbuś, Olga Frycz, Anna Powierza, Robert El Gendy, Agata Załęcka i Anna Radwan. Na pośrednictwem strony Gwiazdy zwierzętom swoich do przygarnięcia i pokochania bezdomniaków zachęcają m.in. Magda Popławska i Kacper Kuszewski.

Sobota będzie też okazją aby spotkać się i porozmawiać m.in. z Martą Maklakiewicz, córką Zdzisława Maklakiewicza.

Początek imprezy w sobotę, 7 września, o godz. 10.00 na terenie przedszkola nr 1 przy ul. Herberta 43.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Gwiazdy zwierzętom w Milanówku”

  1. TT pisze:

    Też mi gwiazdy.

  2. Jarosław pisze:

    Niech się wezmą za ratowanie LUDZKIEGO życia, POLEPSZENIE ludzkiego życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły