Tak wygląda Legia Training Center [FOTO]

Budowa ośrodka szkoleniowego Legii w Książenicach zbliża się do finału. Przy wejściu do budynku głównego zawisł już herb stołecznego klubu. Zobaczcie galerię zdjęć!

Termin zakończenia inwestycji to czerwiec tego roku. Po postępach na placu budowy widać nie tylko, że nie jest on zagrożony, ale też że prace przebiegają bardzo sprawnie. – Budynek główny Legia Training Center, który ma 9 tys. m kw, w praktyce jest już gotowy. Na 14-hektarowej działce docelowo będzie osiem pełnowymiarowych boisk. Dodatkowo znajdować się tam będą boisko bramkarskie, małe place do szybkiej gry i oświetlenie ledowe. To wszystko ma służyć jak najlepszemu rozwojowi naszych zawodników – mówi portalowi legia.com Wojciech Rokicki, członek zarządu APL i dyrektor projektu.

W Książenicach oprócz boisk i budynku z bursą, pokojami dla pierwszej drużyny oraz sztabu szkoleniowego powstaje hala sportowa o wymiarach 40 na 20 m, strefa rehabilitacyjna z basenem, jacuzzi, sauną oraz baliami z zimną wodą, a także gabinety lekarskie i pokoje biurowe.

– Boisko dla pierwszej drużyny jest najbardziej oddalone od budynku, położone w zacisznym i komfortowym dla treningu miejscu. Wszystkie boiska są doskonale zaplanowane. Wiele miesięcy, a nawet lat pracy, już niebawem będzie miało swoje zwieńczenie. Dzięki wielu osobom zaangażowanym z klubu, naszym partnerom, architektom, ale także praktykom jakie zebraliśmy w całej Europie czy pracując w takich organizacjach jak European Club Association (ECA), obiekt ten będzie spełniał nasze założenia i potrzeby. Cały sztab przygotowania fizycznego, medycznego, komórka badawczo-rozwojowa LegiaLab, będą mieć tu swoją siedzibę i jak najlepsze warunki do pracy. W bezpośrednim sąsiedztwie LTC mamy lotnisko i świetną komunikację. Teren ten szybko się rozwija, powstaje wiele perspektywicznych inwestycji mieszkaniowych, ale nie tylko. Naszym drugim domem także bardzo mocno uatrakcyjniamy ten rejon. To miejsce w którym warto być i pracować – zaznacza Tomasz Zahorski, członek zarządu Legii Warszawa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Tak wygląda Legia Training Center [FOTO]”

 1. Rado pisze:

  Super decyzja. To potrzebna inwestycja. Bravo Legia !!!

 2. mjp pisze:

  Nie jestem kibicem piłkarskich i powiem ,że słowo legia kojarzy mi się z czymś tylko i wyłącznie negatywnym pod każdym względem: kiepska drużyna, kiepscy piłkarze pozwalający na to żeby bili ich swoi kibice, kibice bandyci, zadymiarze, chodzący na politycznej smyczy jednej partii, rozwalający swoją własną starówkę ( ze szczęścia a nie irytacji po porażce:) ). Ogólnie bagno.

 3. Anonim pisze:

  Nie ma już na co kasy wydawać.

  • Luka pisze:

   Swoją wydają, nie Twoją.

   • Vit pisze:

    Hej, hej, wcale nie swoją, a naszą forsę. Policzcie ile stanowi wkład własny Legii, a ile przeróżne dotacje państwowe. I to ma być inkubator kapitału dla właściciela Legii?

 4. Tak trudno pisze:

  Centrum treningowe Legii Warszawa.

 5. Wacek pisze:

  Mam taką propozycję. Żebyśmy wprowadzili język Angielski a z Polskiego zrezygnowali. Wtedy wszelkie nazwy nie będą tak kłuły w oczy.

  • (L)odzik 15 pisze:

   Najwyraźniej ktoś ma kompleksy i wstydzi się języka cebulojadów w skarpetach i sandałach XD

 6. (L) ⚽️?? pisze:

  (L)egia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy to …. mu w dziub ❗

 7. Czary Ubek z Ukrainy pisze:

  Szkoda czasu i pieniędzy na coś takiego.
  Polacy graja w piłkę nożną tak jak „biali skaczą”.

  • Luka Doncic pisze:

   Luka Doncic!

   Pozdrawiam

   • Polonia Legia Wisła Sraków pisze:

    Kilku januszy wiosny nie czyni.
    Ale chodzą słuchy, że w kolejnym tysiącleciu Polska będzie miała jakieś drużyny w Lidze Mistrzów.
    Tymczasem zapraszamy na kolejny tatuaż oraz odgrywanie roli „gwiazdy” piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły