Dzień dla Serca tym razem w Książenicach

Książenice

W najbliższą sobotę, 13 października, w Książenicach odbędzie się „Dzień dla Serca”. To okazja do przeprowadzenia darmowych badań i finał całego cyklu spotkań na terenie gminy.

– Już w najbliższą sobotę (13 października) zapraszamy na ostatnie już spotkanie z cyklu „Dzień dla Serca” do Przedszkola nr 4 (ul. Górna 12). W godz. 11.00-14.00 będzie można wykonać bezpłatne badanie ekg oraz porozmawiać ze specjalistami kardiologami ze Szpitala Zachodniego. Można też zmierzyć ciśnienie, wykonać pomiar tkanki tłuszczowej oraz skorzystać z porad dietetyka. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji – informują organizatorzy.

Z programie m.in. prelekcja specjalisty kardiologa, który powie o objawach i profilaktyce chorób wieńcowych, nadciśnienia, migotania przedsionków, udarów i wielu innych schorzeń. Poza badaniami EKG i ciśnienia będzie można skorzystać z porad dietetyka i obejrzeć pokaz resuscytacji.

Spotkanie w Książenicach będzie ostatnim z cyklu. Podobne wydarzenia pod tym samym hasłem odbywały się w minionych tygodniach w Szczęsnem, Kraśniczej Woli, Adamowiźnie, świetlicy w Łąkach, Willi Radogoszcz, Pawilonie Kultury.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.