Praca wre na budowie Legia Training Center

Książenice

Trwa budowa ośrodka szkoleniowego Legia Training Center w Książenicach. Postępy są błyskawiczne. Wkrótce rozpocznie się wznoszenie głównego budynku Akademii.

Kilka tygodni temu w uroczystej atmosferze wmurowano kamień węgielny pod budowę kompleksu. Dziś na placu budowy widać już zarys budynków. Jak informuje serwis legia.com, wszystko idzie zgodnie z planem. – W najbliższym czasie budynek powinien zacząć „rosnąć” – pojawią się pierwsze elementy pionowe takie jak ściany czy słupy. Kończone będą roboty ziemne w obrębie budynku głównego. Na boiskach będzie wykonywany drenaż, kontynuować będziemy również prace związane z budową sieci zewnętrznych – mówi Michał Wrzesiński, kierownik budowy ośrodka w Książenicach.

Przypomnijmy, że budowa ma zakończyć się dość szybko, bo już w czerwcu 2020 r. A zakres przedsięwzięcia jest naprawdę duży. Ma być to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. W ośrodku znajdzie się sześć boisk, pełne zaplecze treningowe, medyczne i bursa dla zawodników. Działać będą tam Akademia Piłkarska, Centrum Badawczo-Rozwojowe LegiaLab, sportowe start-upy.

Czy terminu uda się dotrzymać? – Inwestycja jest realizowana zgodnie z założonym planem i harmonogramem. Każdy proces budowlany cechuje się dużą dynamiką i zmiennością. Niezależnie od tego, cały zespół realizacyjny na bieżąco reaguje na problemy i stara się je rozwiązywać w taki sposób, żeby nie wpłynęły one w żaden sposób na harmonogram realizacji – mówi serwisowi legia.com Michał Wrzesiński.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 27

27 odpowiedzi na “Praca wre na budowie Legia Training Center”

 1. Rado pisze:

  Przestancie bredzic o kochanym Zniczu ! To klub na poziomie. Gra wysoko. Np.taki Sochaczew ma klub nisko

 2. Darek pisze:

  Grabarz do psychiatry !!!

 3. Grabarz pisze:

  Czy w ramach kompleksu powstanie centrum szkolenia kiboli z Żylety?

 4. Kolega Pana z Zurtu pisze:

  Gdzie Ty się włóczysz?? Końdensatory trza lutować i cynę zamówić bo inaczej nigdy tego RUBINA nie zreperujem, a że klijent znerwicowany to w koćncu da se spokój i kupi jakieś badziewie kalwaryjskie w Medja Marku. I nici z zarobku

  • Pan z Zurtu pisze:

   @Kolega Pana z Zurtu , weź te swoje tłustw włosy uczesz wreszcie i nie zapomnij potem schować grzebienia do kieszonki z tyłu swoich 10 -letnich jeansów zakupionych w Londynie, gdzie byłeś jeden dzień.

 5. Pan z Zurtu pisze:

  mam nadzieję ,że jest szanowany pracownik i że pracuje 8 godzin dziennie ?!
  Nie sztuką jest dotrzymanie „TERMINÓW” kosztem życia , czy zdrowia ludzkiego !
  Prosze o komentarze pracowników tej budowy …

 6. Radek.W pisze:

  Szkoda ze Osrodek ten nie powstaje koło Pruszkowa, tylko kolo tego Grodziska ;(

  • znicz pisze:

   W Pruszkowie tylko Znicz i nasza akademia. Legia wypad do Legionowa do szkoły policyjnej albo jednostki wojskowej Mińsk Mazowiecki.

   • Jeż Engiel pisze:

    Znicz to beton i komuna. Klub który nie szkoli tylko wyciąga zdolne dzieciaki z okolicznych klubów. Akademia beznadziejna, zarządzanie do d*****py i trenerzy z przypadku albo po znajmości. Aaaaaaa….no i ZINA oczywiście

   • Kaźmirz pisze:

    Dokladnie. Znicz Pruszków – klub tak dobry, że Mucha nie siada!

 7. grodziszczanin pisze:

  no to ci co tam wyprowadzili sie za ciszą, teraz zapomna o tym w kazdy weekend. mecze, imprezy itp – w kazdy weekend do poznych godzin. Brawo władze ktore na to pozwoliłiy

 8. Zbigniew pisze:

  Szkoda, że Znicz nic nie robi 🙁
  Chłopcy zimą ćwiczą po salach gimnastycznych w szkołach. Hala na zniczu zajęta jest przez „obcych”.
  Zdarza się, że drużyny gości na sparingi (akademia) przyjeżdżają z własnymi bramkami – wstyd!

  • Ałbamejang pisze:

   Znicz w końcu będzie tam gdzie być powinien. Czyli w ciemnej d*****ie. I tam jest miejsce tego przereklamowanego, betonowego i z beznadziejnym szkoleniem klubiku. Aż się doczekać nie mogę jak dzieciaki masowo będą odchodzić z Pruszkowa.

   • Zbigniew pisze:

    Niestety tak jak piszesz – nie wygląda to dobrze, a szkoda bo potencjał jest tylko jakby w miejscu wszystko stanęło.
    Mam wrażenie, że za mało jest tam osób, którym zależy, a ci którym zależy odchodzą 🙁
    Powinno się tym miasto zainteresować. Bądź co bądź to wizytówka Pruszkowa. No chyba, że się ktoś zagłębi to się okazuje, że niekoniecznie.

    • Ala Cichodajka pisze:

     Znicz to klub prowincjonalny bez znaczenia w skali kraju. Powinniśmy raczej stawiać na Naprzód Brwinów, gdzie kiedyś nawet Legia Warszawa trenowała . To w Naprzodzie jest przyszłość kraju, to w Naprzodzie rodzą się piłkarze na miarę Leo Benchkera czy Grzegorza Laty…Jeden siwy, drugi łysy ale nie wygląd się liczy czy znajomości, a UMIEJĘTNOŚCI !

   • Fanklub Znicza pisze:

    chyba masz ciśnienie na jednym jaju ? Znicz Pruszków to jest Barcelona zachodniego Mazowsza, jeśli wolisz przykład niemiecki to napiszę, – jest to Borusja Dortmund zachodniego Mazowsza, czyli skupiaja w okó siebie najlepszych młodocianych kopaczy, a potem odsprzedają z syskiem ?
    Masz z tym jakiś problem ?
    Jeśłi tak to jaki ?

    • Lisek pisze:

     Hahahahahahah….. Barcelona zachodniego Mazowsza….hahahahahahaha….gdzie tak z zyskiem sprzedają???Ilu wychowanków ma ten klub skoro jest taki wspaniały????? I nie mów człowieku o Robercie Lewandowskim bo się skompromitujesz do reszty!!!!! A jeszcze jedno…czemu ten legendarny klub nie grał nigdy w ekstraklasie a jedyną okazję jaką miał zaprzepaścił, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie w 2008 roku. Ja problemu nie mam. To ty masz problem, bo się nie znasz na futbolu porównując Borussie Dortmund do słabego polskiego trzecioligowca o przerośniętym ego i przekłamanym wizerunku. Beton, beton, beton!

 9. Segu pisze:

  Ośrodek będzie dokładniej tu (Urszulin): mapa.szukacz.pl/mapnik.html?&lat=52.073450&lng=20.725398&z=6m&zzz=14&typ=Mapa&t=budowany%20ośrodek%20Legii%20-%20Urszulin
  wetransfer.com/downloads/b98b7b16e1d8d559e22c5076060dedae20190612174847/e31675010965a81294732553ee7c51d120190612174847/c817ad

 10. WPR pisze:

  Na wiosce Akademia (L) ? Zla decyzja! I daleko od Wawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły