Poszukiwany mężczyzna zatrzymany w Książenicach

Książenice

To miała być interwencja w sprawie awantury w sklepie. Okazało się, że agresywny mężczyzna, który ją wywołał, ma na sumieniu dużo więcej i jest poszukiwany przez policję.

Personel sklepu w Książenicach poprosił strażników miejskich o pomoc z agresywnym klientem. – Grodziscy strażnicy miejscy zostali zaalarmowani przez obsługę sklepu w Książenicach o dziwnie pobudzonym i bardzo agresywnie zachowującym się mężczyźnie. Po uzyskaniu tej informacji dyżurny Straży Miejskiej skierował najbliższy patrol na pilną interwencję do Książenic. Na miejscu po zastosowaniu środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek obezwładniono agresywnie zachowującego się mężczyznę – informuje grodziski urząd miejski.

Szybko okazało się, że „kłopotliwy” klient ma na koncie nie tylko awanturę w sklepie. – W trakcie legitymowania zaraz po interwencji straży przybyli policjanci, którzy po sprawdzeniu tej osoby w bazach informatycznych policji ustalili, że jest on aktualnie poszukiwany. Mężczyzna został przetransportowany przez straż miejską do komendy, gdzie trafił do grodziskiego aresztu – czytamy na stronie grodziskiego magistratu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.