Cała Polska na sportowo – zbliża się Narodowy Dzień Sportu

Pruszków

Narodowy Dzień Sportu to akcja społeczna – sztandarowy projekt fundacji Zwalcz Nudę. W jej ramach w setkach miejsc w całej Polsce odbędą się darmowe i otwarte wydarzenia sportowe, treningi i spotkania ze sportowcami. Tegoroczna edycja będzie okrągłą – 10.

Głównym wydarzeniem Narodowego Dnia Sportu, 18 września, będzie wielki piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego. Co zaplanowano w Pruszkowie?

Centrum Kultury i Sportu – bezpłatne zajęcia na PRUściance, warsztaty jazdy na rolkach, zumba, taniec nowoczeny, belly dance, czy akrobatyka to tylko niektóre z zaplanowanych zajęć. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Szczegóły tutaj.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy – pokazowe zajęcia z koszykówki, siatkówki, lekkoatletyce i bocce z udziałem osób niepełnosprawnych. Zajęcia odbędą się od godz. 10.00. Kontakt do organizatora – 22 758-22-91.

Nightskating – przejazd ulicami Pruszkowa na rolkach lub wrotkach. Start o godz. 20.00 pod Urzędem Miasta Pruszkowa. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Runmageddon – rodzinny bieg z przeszkodami. Start o godz. 12.00 na Skwerze ZTL „Pruszkowiacy”. Więcej informacji tutaj.

UKS Ulisses Team Pruszków – otwarte zajęcia pokazowe – trening judo i nauka bezpiecznego upadania. Zajęcia odbędą się w ramach pikniku rodzinnego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Pruszkowie. UWAGA! Zajęcia odbędą się 17 września w godz. 10.00-12.00.

Otwarta Pruszkowska Liga Judo – zajęcia dla dzieci w wieku 5-16 lat odbędą się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pruszkowie.

Szczegóły imprez i na temat samej akcji znajdziecie tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.