Rolkarze wracają na ulice Pruszkowa

Pruszków

Nightskating to jedno z wydarzeń, które na dobre zagościły w kalendarzu pruszkowskich imprez. Już 18 września kolejne spotkanie rolkarzy w ramach X edycji Narodowego Dnia Sportu. Wybieracie się?

Tym razem do przejechania będzie ok. 18 km. Zbiórka wyłącznie (!) wrotkarzy i rolkarzy o godz. 19.50 na parkingu Urzędu Miasta przy ul. Kraszewskiego 14/16. Start o godz. 20.00. Przewidywany czas przejazdu to 2 godziny.

Którędy przejedzie kolumna? Najpierw ulicami: Kraszewskiego, Prusa, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego. Po przejechaniu ul. Działkowej i tunelu, rolkarze pojadą ul. Błońską, Traktową, Przejazdową, Żbikowską, Domaniewską, 3 maja, Długą, Warsztatową, Polskiej Organizacji Wojskowej, Batalionów Chłopskich, Waryńskiego, Promyka, Robotniczą, Południową. Następnie z powrotem ul. Błońską, Działkową, a następnie ul. Przyszłości, Grodziską, Brzozową, Komorowską, Al. Armii Krajowej, Lipową. Meta – na parkingu pod Urzędem Miasta przy ul. Kraszewskiego.

Dla kogo jest przejazd? Dla każdego! Planowane jest raczej spokojne tempo, które pozwoli nadążyć każdemu. Wymagana jest umiejętność hamowania i utrzymania prędkości co najmniej 15 km/h.
Dzieci są także mile widziane! Ich przejazd powinien odbywać się pod opieką dorosłych, obowiązkowo w kasku i ochraniaczach (co organizator zaleca również pozostałym uczestnikom przejazdu). Mile widziane będą wszelkiego rodzaju odblaski.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.