Ukradł perfumy i maszynki do golenia

Pruszków

Policjanci pruszkowskiej komendy zatrzymali 31- letniego mieszkańca powiatu pruszkowskiego. Mężczyzna dokonał kradzieży perfum oraz artykułów do golenia na kwotę ponad 1400 zł.

Dyżurny pruszkowskiej Komendy Powiatowej Policji otrzymał informacje o ujęciu sprawcy kradzieży artykułów kosmetycznych w jednej z lokalnych drogerii.

Na miejsce został wysłany patrol policji. Zatrzymany 31-latek przyznał się i dobrowolnie oddał skradziony towar za ponad 700 złotych. Wtoku dalszych czynności okazało się, że ten sam mężczyzna dokonał kradzieży chwilę wcześniej w tym samym sklepie. Pierwsze „łupy” schował w plecaku i nie wspomniał o nich funkcjonariuszom. Łączna kwota skradzionego towaru wyniosła ponad 1 400 złotych.

31- latek usłyszał już zarzut kradzieży, ale odpowiada za swoje czyny w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, ale podejrzany musi się liczyć z wyższym jej wymiarem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe