Pruszkowscy rolkarze zaczynają sezon Biało-Czerwonym Nightskatingiem

Pruszków

To już kolejna edycja tej imprezy w Pruszkowie. W tym roku sezon na jazdę na rolkach otwiera się 3 maja.

3 maja 2024 roku o godzinie 19:30 rozpocznie się zbiórka uczestników przed Urzędem Miasta na u. Kraszewskiego 14/16. To będzie niezapomniana noc, pełna emocji i wspaniałej zabawy.

Już od godziny 19:30 będziemy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz pokazie instruktażowym prawidłowej jazdy na rolkach. Dla wszystkich początkujących będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się podstawowych technik jazdy i poznać tajniki tego sportu.

O godzinie 19:50 rozpocznie się przygotowanie do wyjazdu – sprawdzimy wszyscy czy nasze rolki są odpowiednio zabezpieczone i czy jesteśmy gotowi do przejażdżki. O godzinie 20:00 ruszymy wspólnie trasą wyznaczoną specjalnie na tę okazję. Cała trasa będzie utrzymana w klimacie biało-czerwonym, co będzie doskonałą okazją do uczczenia polskich barw narodowych.

Po około godzinie i pół przejazdu, około 21:30, zakończymy nasze zgromadzenie, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wrócić do domu pełni wrażeń z niezapomnianej nocy. Nightskating biało-czerwony to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie pasjonatów wrotkarstwa.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie – każdy uczestnik musi posiadać odpowiedni sprzęt ochronny, tak aby uniknąć ewentualnych urazów. Bądźmy odpowiedzialni i pamiętajmy o przestrzeganiu zasad ruchu drogowego podczas przejażdżki.

Za: pruszkow.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.