Spotkanie z Szymonem Hołownią

Spotkanie

Nadarzyńska biblioteka publiczna zaprasza na spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem, Szymonem Hołownią.

Szymon Hołownia to postać znana i lubiana zarówno przez telewidzów jak i czytelników. Pracował w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej.

Aktywnie działa społecznie. Założył i prowadzi Fundację Kasisi oraz Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Demokratycznej Republice Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

W przestrzeni publicznej akcentuje głęboką wiarę i przywiązanie do wartości chrześcijańskich. O sprawach skomplikowanych potrafi opowiadać z sposób przystępny i ciekawy, o czym z pewnością przekonają się uczestnicy spotkania w Nadarzynie.

Z Szymonem Hołownią będzie można porozmawiać w środę, 2 października o godz. 17.30 w Bibliotece Publicznej w Nadarzynie (Plac Poniatowskiego 42).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe