Jakie atrakcje czekają dziś na Dniach Pruszkowa?

Impreza

Dni Puszkowa trwają w najlepsze. Wczoraj bawiliśmy się przy muzyce Diso Polo, dziś Park Kościuszki wypełni się rockowymi brzmieniami.

Niedzielna odsłona Dni Pruszkowa rozpocznie się od zmagań sportowych a dokładniej od piątej już edycji Pruszkowskiego Biegu Wolności. Biegacze o godz. 10.00 wystartują ze stadionu Znicz i przebiegną dystans 10 km ulicami miasta.

Po sportowych zmaganiach impreza ponownie przeniesie się do Parku Kościuszki. Tam od godz. 12.00 na wszystkie dzieci czekać będą liczne atrakcje. Nie zabrakni licznych gier i konkursów oraz rozmaitych animacji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych czy zabawach tanecznych. Każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. 

O godz. 15.00 na terenie Pływalni Kapry rozegrane zostaną zawody w ramach Pruszkowskiej Ligi Pływackiej. 

Natomiast od godz. 16.00 rozpocznie się część koncertowa. Drugi dzień imprezy upłynie przy ostrzejszych dźwiękach. Jako pierwsi na scenie pojawią się artyści z zespołu Avocado. O godz. 17.30 na scenie pojawi się Nocny Kochanek. Następnie zobaczymy zespół Cree. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska. Jej koncert rozpocznie się o godz. 20.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.