Doroczny Bal Przedszkolaka już w sobotę!

Wydarzenie

To już tradycja. W najbliższą sobotę w pruszkowskim liceum im. Tomasza Zana swój wielki bal będą mieć przedszkolaki. Motywem przewodnim będzie świat księżniczek i rycerzy.

Bal Przedszkolaka to wydarzenie, które od wielu lat z wielkim zaangażowaniem organizowane jest przez samorząd uczniowski „Zana” przy wsparciu dyrekcji placówki. Co roku wspólna zabawa cieszy się dużym zainteresowaniem, a szerokie uśmiechy małych gości potwierdzają, że było warto.

Tegoroczny Bal odbędzie się już w najbliższą sobotę (25 stycznia) pod hasłem „Wytworne przycięcie księżniczek i rycerzy”. W programie m.in.: konkursy, zabawy, wybór króla i królowej balu, fotościanka, kącik młodego chemika, loteria fantowa, gry planszowe, balony, kawiarenka oraz inne atrakcje. Oczywiście mile widziane są przebrania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie ma też wcześniejszych zapisów. Wszystkie małe księżniczki i mali rycerze mogą stawić się na bal w godz. 10.00-13.00 w budynku LO przy u. Daszyńskiego w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.