Rozmerdany dzień w L.O. im Zana

Wydarzenie

W sobotę, 7 marca, w pruszkowskim liceum im. Tomasz Zana odbędzie się impreza dedykowana czworonogom, czyli „Rozmerdany dzień”. Czeka wiele atrakcji!

Sobotnie popołudnie w liceum Zana upłynie m.in. pod znakiem ciekawych prelekcji oraz licytacji na rzecz podopiecznych Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt. – W czasie imprezy przewidziane są także indywidualne porady weterynarza, behawiorysty, przedstawiciela Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt, jak również pokaz psich talentów. Dla najmłodszych dostępny będzie kącik rysunku, malowanie buziek, animacje. Dla głodnych kawiarenka. Podczas całej imprezy będziemy zbierać datki na rzec z pruszkowskiego punktu adopcyjnego dla zwierząt – zachęcają organizatorzy.

Początek w sobotę, 7 marca, o godz. 15.00 od prelekcji o zapobieganiu bezdomności zwierzaków. Kolejny ciekawy wykład dotyczył będzie czipowania i sterylizacji. Impreza zakończy się po godz. 18.00. Miejsce to oczywiście liceum im. Tomasza Zana w Pruszkowie.

„Rozmerdany dzień” to zwieńczenie współpracy uczniów liceum Zana i Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli prezydent Pruszkowa i starosta pruszkowski.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Rozmerdany dzień w L.O. im Zana”

 1. Anna pisze:

  O kotach też będzie, czy tylko o psach?

 2. Radek pisze:

  Super fotka !!! ;)))

 3. Anonim pisze:

  Dlaczego oczywiście? Czy to ma związek z pewnymi absolwentami Zana, którzy teraz zasiadają we władzach miasta? Mało im ronda?

  • Grabarz pisze:

   Absolwenci Zana sami się nie wybrali. Miej pretensje do suwerena. Lepszy Jaś Niedaś?

   • Anonim pisze:

    Wygląda na to, że jednak tak. Wiesz, to tak samo jak z Kaczyńskim. Kiedy już myślisz, że gorzej być nie może, wybierają Du.ę.

   • Gość pisze:

    Z tego co wiem, to spora część osób ze „Stowarzyszenia na rzecz zwierząt” uczęszczała do Zana.

    • Liderprojektu pisze:

     Przykro mi, że tak podchodzicie do naszego wydarzenia. Proszę nie szukać dziury w całym i nie łapać za słówka. Nasz projekt realizujemy w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”, tematykę, cel i formę wybierałyśmy SAME tak samo jak organizację, której będziemy pomagać i miejsce eventu. Nam chodzi tylko i wyłącznie o dobro zwierząt, a projekt kosztował nas wiele pracy. Zamiast bezpodstawnie krytykować oraz doszukiwać się niewiadomo jakich powiązań, proszę samemu zrobić coś dla dobra ludzi bądź zwierząt. Na pewno będzie to lepiej zagospodarowany czas, niż pisanie zawistnych komentarzy z anonima. Pozdrawiam.

     • Zed pisze:

      Bardzo mądra odpowiedź. Niektórzy tutaj tak są ogarnięci agresją i wrogością, że zniszczą wokół siebie wszystko nie szczędząc i kapitału społecznego i bezinteresownego zaangażowania.

     • Wacek pisze:

      ++++++++++

     • olo pisze:

      olej frajerów ! zwierzęta rządzą !!!!

     • @Liderprojektu pisze:

      @Liderprojektu – chyba nie zaprzeczysz, że nazwanie ronda imieniem T. Zana to jest jawny policzek dla reszty mieszkańców Pruszkowa? Niektórzy absolwenci rozpychają się zbyt mocno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły