Cezary Żak wystąpi w Wielkanocnym Salonie Poezji

Pruszków / Wydarzenie

Starostwo powiatowe w Pruszkowie i stowarzyszenie K40 organizuje humorystyczny Wielkanocny Salon Poezji. Gościem specjalnym będzie… Cezary Żak. Transmisja wydarzenia w Internecie.

Starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza i przewodniczący rady powiatu Rafał Sieradzki oraz stowarzyszenie K40 organizują Wielkanocny Salon Poezji. Na scenie wystąpi znany komediowy aktor Cezary Żak. Artysta zaprezentuje program „W oparach absurdu”. Cezary Żak wyrecytuje rozsądne i nierozsądne limeryki poety Edwarda Lear’a.

W ramach humorystycznego programu przewidziano także występy wokalne. Widzowie usłyszą pieśni w wykonaniu Katarzyny Łochowskiej. Aktorce akompaniować będzie Marcin Mazurek.

Wielkanocny Salon Poezji emitowany będzie na antenie telewizji kablowej Tel-Kab w niedzielę 4 kwietnia o godz. 16:00 oraz w poniedziałek o godz. 12:00 i 16:00.

Wydarzenie można obejrzeć także na stronie internetowej powiatu pruszkowskiego tutaj.

Wielkanocny Salon Poezji można zobaczyć także na Facebooku powiatu pruszkowskiego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.