Na Dzień Kobiet koncerty, warsztaty i spotkanie z Kasią Nosowską!

Wydarzenie

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji w naszym regionie odbędzie się wiele ciekawych imprez adresowanych do Pań. A grodziskie Miasto Kobiet odwiedzi znana i lubiana Kasia Nosowska!

PRUSZKÓW

W Pruszkowie Dzień Kobiet świętowany będzie już od soboty, 7 marca. Rozpocznie się od darmowych zajęć samoobrony prowadzonych w strefie fitness Centrum Kultury i Sportu przez MDS Maestro Defence System. Początek o godz. 9.30. Tego samego dnia, w tym samym miejscu, ale nieco później (od godz. 13.00) do wspólnych ćwiczeń zaprasza grupa Kickboxing K1.

W niedzielę, 8 marca, świętowanie upłynie pod znakiem wydarzeń kulturalnych. O godz. 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” wystąpi Nina Nowak z Viena Art Collection. Bezpłatne wejściówki do odbioru w MOK lub na stronie www.mok-kamyk.pl/bilety

Niedzielne świętowanie zakończy się o godzinie 18.00 pokazem filmu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Darmowe bilety można odbierać w pokoju 98 w Urzędzie Miasta oraz w budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Na każdą Panią przed i po seansie będzie czekać miła niespodzianka.

Jak ciepłe bułeczki rozeszły się już darmowe wejściówki na koncert organizowany specjalne dla Pań przez pruszkowskie starostwo powiatowe. W sobotę 7 marca, w hali widowiskowej przy ul. Gomulińskiego ze specjalnym programem wystąpi Jacek Kawalec.

GRODZISK MAZ.

Dzień Kobiet w Grodzisku to tradycyjne już „Miasto Kobiet” czyli cykl ciekawych spotkań i warsztatów. – Obserwując zmieniające się trendy, zauważyliśmy, że kobiety, nasze Czytelniczki stawiają na swój rozwój osobisty. W dodatku, brakuje spotkań wieczornych dla osób aktywnych zawodowo. Dlatego tegoroczne Miasto Kobiet odbędzie się od poniedziałku do piątku w okresie od 9 do 13 mara, zawsze o godzinie 18.00. Będą to warsztaty, każdy o innej tematyce, ale każdy z kobietą ekspertem w swojej dziedzinie. Poprzeczkę postawiliśmy wysoko – zaznacza Ewa Radzikowska z Biblioteki Publicznej w Grodzisku Mazowieckim.

9 marca odbędą się warsztaty „Bio, Organic, Eko czyli jak wybierać kosmetyki naturalne?”. Uczestniczki porozmawiają o tym jak odróżniać kosmetyki naturalne od ekologicznych, o tym czy składniki naturalne naprawdę działają. Spotkanie poprowadzi Agata Farfan-Trojanowska, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, ekspertka „Pytania na śniadanie” i programu „Gotowe na zmiany” w Polsat Cafe.

We wtorek, 10 marca, grodziska biblioteka zaprasza na spotkanie z nowymi technologiami. Programistka Ilona Grabowicz opowie o programowaniu w medycynie i w biologii, o swojej ścieżce kariery i zainspiruje młode dziewczyny poznania branży IT.

12 marca o godzinie 18.00 Grodzisk odwiedzi Kasia Nosowska. To artystką, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, aby pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.

W piątek, 13 marca, odbędą się warsztaty :Jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności?”. Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe zasady związane z dobrym byciem z dzieckiem w tematach związanych z seksualnością. Prowadzi Urszula Lipner – psychoterapeuta, terapeuta małżeński, pedagog, trener psychologiczny.

Wszystkie grodziskie spotkania są bezpłatne i nie obowiązują zapisy. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej grodziskiej biblioteki. www.biblioteka.grodzisk.pl

MILANÓWEK

W niedzielę, 8 marca, królestwem kobiet stanie się Stare Kino w Milanówku. Od godz. 13.00 do 19.00 będzie można wziąć udział w wystawie fotografii Anny Jaroszewicz, warsztatach „Bądź dla siebie przyjaciółką”, licytacji na rzecz Fundacji Radośni i koncercie zespołu Maliszut. W godz. 14.00-15.45 doradzać paniom będą stylistyka, makijażystka i fryzjerka.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Na Dzień Kobiet koncerty, warsztaty i spotkanie z Kasią Nosowską!”

  1. Kobieta z Pruszkowa pisze:

    Pruszków powinien się zastanowić nad swoją propozycją obchodów dnia kobiet. Nie urażając nikogo to bardziej oferta dla seniorów, zresztą mocno ograniczona, bo na wszystko potrzebne są wejściówki, które znikają po 5 minutach, a żeby je dostać trzeba się ustawić w kolejce na kilka godzin przed. Grodzisk w tym roku mnie pozytywnie powalił swoją propozycją. Wstępy wolne i nie ma potrzeby brania wejsciówek, dużo ciekawych tematów. Każdy może coś dla siebie znaleźć. Mam nadzieje ze Pruszków się zastanowi jak to moze wyglądac za rok 🙂 Trzymam kciuki za progres 🙂

  2. zig pisze:

    pani Nosowska ma już prawie 50 lat więc nazywanie jej ciągle Kasią jest trochę nie na miejscu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16