Daniel Olbrychski w Salonie Poezji

Wydarzenie

Przed nami kolejny Salon Poezji. Tym razem będziemy mogli usłyszeć fragmenty „Onegina” Aleksandra Puszkina, które odczyta Daniel Olbrychski.

Salon Poezji do doskonała okazja do zapoznania się z twórczości znanych poetów i pisarzy. Każde spotkanie poświęcone jest innemu twórcy. Dodatkowo poezję i prozę prezentują widzom znani artyści i aktorzy. Najbliższy Salon Poezji odbędzie się już 14 kwietnia, a jego bohaterem będzie Aleksander Puszkin i jego „Onegin”

Eugeniusz Oniegin to historia bolesnego trójkąta miłosnego, zniszczonej przyjaźni i odrzuconej miłości. Dzieje bohatera o chłodnym sercu, który obawia się własnych uczuć. Opowieść o tym, ile krzywdy w życiu może wyrządzić ironia i dystans, bezkrytycznie, przejęte z modnych książek i salonowych konwersacji.

Fragmenty dzieła Puszkina na najbliższym Salonie Poezji odczytają Daniel Olbrychski oraz Katarzyna Ucherska. Salon uświetni również występ Katarzyny Łochowskiej przy akompaniamencie Marcina Mazurka.

Najbliższy Salon Poezji odbędzie się już 14 kwietnia o godz. 12.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Na Salony Poezji zapraszają starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Stowarzyszenie K40.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Daniel Olbrychski w Salonie Poezji”

 1. skowron pisze:

  będę wiadomo daniel napijemy się ,ale Ty prowadzisz

 2. Anonim pisze:

  Dajcie pijaczynie wódki bo do niczego innego się nie nadawał i nie nadaje

 3. Smakosz. pisze:

  Czy będzie małe co nie co % , po odczycie ?

 4. Głos pisze:

  Żydokomuchy cytują narodowi tubylczemu dzieła swoich idolów!

 5. Eleuter pisze:

  A może w izbie wytrzeźwień?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły