Kradzież z włamaniem ukarane dozorem policyjnym

Jaktorów

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy dokonali włamania i kradzieży na terenie gminy Jaktorów. Obaj zostali objęci dozorem policyjnym.

W jaktorowskim komisariacie zgłoszono włamanie do domu. Dzielnicowi od razu zaangażowali się w poszukiwania podejrzanych. Z ich śledztwa wywnioskowano, że w przestępstwie wziął udział mieszkaniec gminy Baranów. Funkcjonariusze pojechali do domu podejrzanego i zatrzymali go. Szybko wyszło na jaw, że 26-latek nie działał sam.

W ujęciu 28-latka wzięli udział grodziscy kryminalni. Mężczyznę próbowała ukryć żona, mówiąc, że nie ma go w domu. Funkcjonariusze nie dali się zwieść i chwilę później mężczyzna był już w areszcie.

Podczas dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych jaktorowscy policjanci potwierdzili, że obaj zatrzymani brali udział w kradzieży z włamaniem, w czasie której właściciele stracili pieniądze i biżuterię – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Materiały ze śledztwa przekazano Prokuraturze Rejonowej w Żyrardowie. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, a prokurator zdecydował o objęciu ich dozorem policyjnym. Za popełnione przestępstwo prawo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kradzież z włamaniem ukarane dozorem policyjnym”

 1. Mistrzunio pisze:

  Nie wezmą się do pracy tylko ludzIOM CUDZOM WŁASNOŚC UKRDNĄ CO LUDZIE CIĘŻKO PRACUJĄ NA TO NIE DO WIĘZIENIA TAKICH TYLKO DO KOPALNI ZA DARMO NIECH PO PRZEŻUCAJĄ TROCHĘ WĘGLA HAHA NA TRZY MIESIĄCE I WYSTARCZY ????

 2. xxxx pisze:

  a czy nasi panowie z Pruszkowa wezmą sie do roboty? 8 włamań lub prób na osiedlu a oni nie za bardzo pokazują że robią coś innego poza piciem kawy z ma donalds i jedzeniem chińczyka…

 3. Buli pisze:

  Jak to dozorem?
  Czy mieszkańcy mają wziąć sprawy w swoje ręce?
  Ile można pozwalać się okradać?

 4. olo pisze:

  obcięcie rąk z połamaniem i wypuścić !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły