Kacze opowieści

Jaktorów

Jaktorowscy dzielnicowi stanęli na wysokości zadania. Odnaleźli i zwrócili właścicielce osiem skradzionych kaczek. Zarzuty usłyszały dwie osoby – 34-latek, który dokonał kradzieży oraz 63-latek, za paserstwo.

Właścicielka zgłosiła włamanie na posesję i kradzież zwierząt. Jak do tego doszło? W godzinach nocnych, sprawca rozciął ogrodzenie i ukradł z budynku gospodarczego kilkanaście kaczek. Dzielnicowi przeanalizowali zebrane informacje i wytypowali podejrzanego. Następnego ranka zatrzymali 34-latka, który usłyszał zarzut karny i przyznał się do winy.

Na tym jednak nie koniec. Asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy informuje o dalszych czynnościach –  Podczas dalszych czynności ustalili miejsce, gdzie mogły trafić skradzione zwierzęta. Natychmiast pojechali na ustaloną posesję, gdzie odzyskali 8 kaczek. Zatrzymali tam także 63-letniego mężczyznę, podejrzanego o ich nabycie. Usłyszał zarzut paserstwa i przyznał się do winy. Kaczki wróciły do właścicielki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kacze opowieści”

 1. Mistrzunio pisze:

  Może chcieli rosół zrobić he he

 2. Biomasa pisze:

  A co z resztą się stało?

 3. Grabarz pisze:

  Sprawca włamania najwyraźniej pomylił Żoliborz z Jaktorowem.

 4. robot pisze:

  Ryj i narodowość żądam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe