Nocna wpadka z narkotykami

Jaktorów

28-latka została zatrzymana za posiadanie substancji psychotropowych. Policjanci sprawdzają, czy towarzyszący jej mężczyzna, kierujący autem, nie był pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze grodziskiego wydziału patrolowo-interwencyjnego, w ramach zapobiegania kradzieżom na posesjach, podczas patroli zwracają szczególną uwagę na pojazdy pojawiające się w zagrożonych okolicach. W czasie jednego z takich patroli na terenie gminy Jaktorów, zatrzymano do kontroli volkswagena.

Przy sprawdzaniu auta, kierujący samochodem mężczyzna i towarzysząca mu pasażerka zachowywali się bardzo nerwowo, co zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Policjanci postanowili dokładnie skontrolować pojazd. Między siedzeniami znaleźli 2 opakowania z białym proszkiem. Podejrzana substancja została zabezpieczona, a 42–latek i 28–latka zatrzymani – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci potwierdzili w kolejnych etapach dochodzenia, że w opakowaniach było 8 gram amfetaminy. Paczki z substancją należały do pasażerki volkswagena. Usłyszała już zarzut posiadania substancji psychotropowej.

Wykonano także badania, które wskażą, czy kierujący autem mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających. Wskazywałoby na to jego zachowanie podczas kontroli. Sprawa pozostaje w toku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Nocna wpadka z narkotykami”

 1. Swirek pisze:

  Od razu do kopalni a nie do wiezienia do przezuccania węgla na pół roku szufla w węgiel heya przrzucac za darmo i?????????

 2. Swirek pisze:

  Ładnie od razu do kopalni a nie do wiezienia

 3. dr.misio pisze:

  Policji bardzo dziękuję ! życzę powodzenia i dalszych sukcesów w eliminacji patologi handlujących śmiercią.

 4. Anonim pisze:

  Czemu kary za ten syf są takie niskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły