Wygraj bilety na Paranienormalnych! [ROZSTRZYGNIĘTY]

Konkurs

W Pruszkowie pojawi się kabaret Paranienormalni. Wraz z organizatorami występu zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki.

Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Paranienormalni konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Na scenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gościnnie Michał Czernecki – z wykształcenia aktor, mający na swoim koncie wiele różnorodnych kreacji filmowych, serialowych oraz teatralnych. Na ekranie możemy go obecnie zobaczyć w serialu „Leśniczówka” i „Diagnoza”.

U boku paranienormalnego duetu zaistniał w produkcji TV „Kabaret na żywo” wcielając się w ekscentrycznego producenta filmowego przekonując tym samym wszystkich, że znakomicie sprawdza się także na estradzie.

Występ odbędzie się 5 października o godz. 20.30 w sali widowiskowej Centrum Dziedzictwa Kulturowego przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Uwaga! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, a do wygrania dwie podwójne wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni. Zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Dwie osoby, które dziś (22 czerwca) jako pierwsze o godz. 17.00 przyślą maila na adres: konkurs@wpr24.pl zdobędą podwójne wejściówki. W tytule maila należy wpisać „Paranienormalni”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

[WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI]

Konkurs wygrali:

 

Marta Musiał
Paulina Leszczyńska

Serdecznie gratulujemy wygranej! Natomiast pozostałych uczestników konkursu zachęcamy do podjęcia próby innym razem.


 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.