Pruszkowski kardiochirurg w nowym wydaniu

Konkurs

"Samotność Boga" to powieść Antoniego Grycuka osadzona w Pruszkowie i okolicach. Czemu "Bóg jest samotny"?

Główny bohater „Samotności Boga” to były kardiochirurg. Pod wpływem wielu nieszczęśliwych wypadków zmienia profesję. Tam, mimo wszystko nie zaznaje spokoju. Psychicznie wciąż trudno mu się pozbierać, zwłaszcza gdy traci tak wielu.

Książka, której główny bohater mieszka i prowadzi firmę w Pruszkowie, ciekawie i wnikliwie opisuje to, z jakimi problemami i jakim obciążeniem nierzadko muszą zmagać się lekarze. Nie tylko kardiochirurdzy.

„Samotność Boga” ukazała się pod koniec 2023 roku. To debiutancka powieść Antoniego Grycuka, który wcześniej dał się już poznać jako autor opowiadań. Nasza redakcja miala przyjemność objąć powieść patronatem medialnym.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz książki „Samotność Boga”. Trafi ona do pierwszej osoby, która we środę, 6 grudnia, o godz. 12.00 jako pierwsze przyślą maila na adres redakcja@wpr24.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pruszkowski kardiochirurg w nowym wydaniu”

  1. Czeri pisze:

    Każdy mierzy się z problemami dlatego Ci którzy doświadczyli problemów i z tego wyszli powinni podzielić się doświadczeniami dla tych którzy się mierzą.
    Nie byłoby LGBT gdyby społeczność poradziła sobie ze znalezieniem odpowiedniego partnera bądź partnerki.
    Jakby tu rzecz każdy z Nas potrzebuje tego drugiego człowieka aby z nim porozmawiać a szczerością mogę powiedzieć, że Jezus jest w każdym z Nas nawet Ci którzy są bezdomni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły