Konkurs III Festiwal Smaków Food Trucków W Pruszkowie

Konkurs

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków w nowej wersji ,,na wynos” wraca do Pruszkowa.

Już 24 i 25 kwietnia ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na parkingu przy Arenie Pruszków zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Meksyku, Chin, Gruzji, czy Hiszpanii.

Nadejście wiosny to doskonały czas, by przywrócić wszystko do życia. Gdy wszystko powoli się zieleni, także food trucki wyjeżdżają w trasę i rozpoczynają sezon na smakowite festiwale. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, prawdziwych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych dań indyjskich.

Organizatorzy postawili nie tylko na jakość i różnorodność dań. Ze względów bezpieczeństwa Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w opcji na wynos. Na miejscu wystawcy przyrządzą swoje dania, jak zawsze z pasją i miłością do gotowania by zamówione jedzenie smakowało jak najlepiej w domowych pieleszach.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach i belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą azjatyckie bułeczki baozi, meksykańskie quesadille, czy francuskie naleśniki. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Na festiwalu nie możecie przegapić słodkich donutów i owoców w czekoladzie.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Macie smaka na więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dotyczące smaków jakie zagoszczą na wydarzeniu czy też będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo apetycznych konkursach! Do zobaczenia!

Nasza redakcja wspólnie z organizatorem wydarzenia zachęca do udziału w konkursie! Do rozdania mamy aż 3 bony na dowolne wybranie danie w trucka! Co trzeba zrobić? Pierwsze 3 osoby, które we wtorek 20 kwietnia o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkursy@wprmedia.pl wygrają bon! W tytule maila należy wpisać Festiwal Smaków, a w treści podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Kto pierwszy ten lepszy!

Kochani mamy wyniki (nagrodzone osoby oznaczone na niebiesko)

Strona wydarzenia dostępna tutaj.

Co? III Festiwal Smaków Food Trucków
Gdzie? Parking przy Arenie Pruszków
Kiedy? 24 i 25 kwietnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partner:
Browar Amber

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.