Wygraj wejściówkę na występ Kabaretu Smile [WYNIKI]

Konkurs

Kabaret Smile już niebawem odwiedzi Pruszków. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Program „Tu i teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”!

Przyjdź na spektakl „na żywo” do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie już  4 września. Kabaret Smile przed pruszkowską publicznością wystąpi o godz. 16.00.  Bilety do nabycia na biletyna.pl oraz  kupbilecik.pl

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na występ kabaretu. Co trzeba zrobić by wygrać? Dwie osoby, których maile jako pierwsze trafią na naszą skrzynkę konkursy@wprmedia.pl 1 września o godz. 12.00 wygrają podwójną wejściówkę na spektakl. W tytule maila należy wpisać „Kabaret Smile w Pruszkowie”, a w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Nagrody otrzymują:
Monika Maciąg
Urszula Marszałek

Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.