Zmieniają organizację ruchu w Al. Jerozolimskich

Pruszków

Mamy ważną informację dla kierowców. Od czwartku zmienia się organizacja ruchu w Al. Jerozolimskich w Pruszkowie. Mogą pojawić się spore utrudnienia.

Od czwartku na skrzyżowaniu przy Zniczu w Pruszkowie będziemy poruszać się inaczej. Ze względu na postępującą rozbudowę wąskiego gardła konieczne jest wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. – Od najbliższego czwartku 10 sierpnia 2017 od godziny 00.00 na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ulicą Bohaterów Warszawy zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Zmiany zostaną wprowadzone w związku z przebudową Al. Jerozolimskich w ramach której przebudowywane jest skrzyżowanie – czytamy na facebookowym profilu Miasta Pruszków.

Na czym będą polegać zmiany? Przez skrzyżowanie Al. Jerozolimskich i ul. Bohaterów Warszawy przejadą tylko ci kierowcy, którzy będą kierować się do stolicy lub Piastowa. Fragment DW 719 przechodzący pod wiaduktem będzie jednokierunkowy podobnie jak niewielki odcinek ul. Bohaterów Warszawy. Niestety nie przejedziemy tu w kierunku centrum Pruszkowa. Wjazd na wiadukt będzie możliwy tylko z ul. Prusa.

Kierowcy jadący od strony Warszawy do Pruszkowa będą mogli dojechać autostradą A2 i dalej ul. Poznańską lub przez Reguły i Pęcice.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać tylko do 15 sierpnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.