Zaginął Krzysztof Dymiński

Ożarów Maz.

Policja i rodzina szuka zaginionego szesnastolatka spod Ożarowa Mazowieckiego Krzysztofa Dymińskiego.

Chłopak wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia w gminie Ożarów Mazowiecki, najprawdopodobniej w sobotę nad ranem tj: 27.05.2023 r.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost 175 cm, ciemne blond włosy, niebieskie oczy, szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego proszone są o pilny kontakt:

KPP Warszawa Zach. z/s Stare Babice Wydział Kryminalny (KSP),00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2
telefon: (0-22) 603 6555
email: dyzurny.ksp@policja.waw.pl

KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zaginął Krzysztof Dymiński”

  1. Wiki pisze:

    Dziwne to wyjście, o tak wczesnej godz.dziwna jazda wieloma środkami trasnsportu.Może to jakaś makabryczna gra z internetu,w ktòrá dał sié wciągnãć ten nieletni?

  2. Adam pisze:

    Sprawa jest podejrzana. Nie znana jest data zaginiecia (Ok 27.05) mimo że w dniu zaginięcia rano widział go sąsiad, dodatkowo ostatni raz był widziany na monitoringu ok 8 na rondzie Daszyńskiego.
    Dodał również wtedy wpis na instagramie „…żegnajcie”. Nie wiadomo czy napisał to pod istniejącymi zdjęciem czy dodał nowe. Co może być kluczowe dla sprawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły