Znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów

Ożarów Maz.

20-letni mieszkaniec gminy Ożarów Mazowiecki odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów na służbie. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymali zgłoszenie do interwencji domowej. Na miejsce został wysłany patrol. Mężczyzna, który tam przebywał, był agresywny w stosunku do przybyłych mundurowych. – 20-latek słowami wulgarnymi znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność cielesną – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do policyjnego aresztu. 20-latek usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy publicznych w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą zajął się sąd, czynności nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów”

 1. obserwator rh pisze:

  zaraz tam znieważył… a co było na demonstracjach tzw. kobiet ? pluły na mundur , obrażały i nic się nie stało 😉 naruszały nietykalność nadal nic .. niech chłopcy grzecznie przeproszą i do domu . przecież sądy są łaskawe dla takich

  • HERR TUSK pisze:

   Dobre, w Polsce są tylko sądy dla Jerzego Sthura potocznie zwanego piratem drogowym,tam dopiero był super sędzia hahahaha. W USA kula w łeb i byłoby po temacie. W tym chorym kraju nigdy nie będzie dobrze,wystarczy spojrzeć na polską rusko-niemiecką opozycję.

   • robot pisze:

    Chyba ci granatnik we łbie eksplodował. A Stuhr został potraktowany b. restrykcyjnie przez sąd.

 2. robot pisze:

  Ooo, tego osobnika się przeflancuje w try miga za kraty. Zniewaga policjanta to jedno z najgorszych przestępstw gdyż podważa porządek prawny państwa w osobie funkcjonariusza dla którego dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli są zawsze najwyższym nakazem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły