Złodziej roweru i paser zatrzymani

Ożarów Maz.

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej ukradł rower. Ustalili także kto kupił skradziony przedmiot. Paser także został zatrzymany. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Do ożarowskiego komisariatu zgłoszono kradzież roweru stojącego na klatce schodowej jednego z bloków. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu.

Pokrzywdzony rozpoznał na nagraniu złodzieja. Okazało się, że tego samego dnia mężczyzna zaczepił właściciela roweru i podczas rozmowy wykazał zainteresowanie rowerem.

Jak informuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja – Sprawą zajęli się ożarowscy kryminalni, którzy w wyniku podjętych czynności operacyjnych ustalili tożsamość mężczyzny i jego miejsce przebywania, a następnie zatrzymali go. 36-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Po zatrzymaniu złodzieja, policjanci ustalili i zatrzymali pasera, który kupił skradziony rower za 100 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut. Skradziony rower wrócił do właściciela.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Złodziej roweru i paser zatrzymani”

 1. DM ( DawnyMieszkaniec) pisze:

  ~Do świrek
  A można po polsku? Tego czytać się nie da!

 2. ŚwiRek pisze:

  NIE DO WIĘZIENIA TYLKO DO KOPALNI ICH ODRAZU NA MIESIĄC CZASU DO PRZERZUCANIA WĘGLA ZA DARMO BO ZIMA IDZIE A WĘGIEL POTRZEBNY BY SIĘ TROCHĘ PO PRZERZUCALI WĘGLA TO BY IM SIĘ ODECHCIAŁO KRADZIEŻY ROWERÓW I ITP.??? SZUFLA ŁOPATA W RĘCE I NIECH SZUFLUJĄ ZA DARMO ZA ZŁODZIEJSTWO ZA DARMO PISAĆ CO WY NATO TĘPIĆ ZŁODZIEI NIE ROBÓW JESZCZE UTRZYMYWAĆ W WIĘZIENIU DAĆ IMU JEŚĆ I PIĆ I ITP DO KOPALNI I NIEMA GADKI ??????

 3. Wilku starszy pisze:

  Znam go. To Xiao Ciao. On naprawdę potrzebuje tego roweru! Jedyna budka z winami jest położona 4km od jego baraku, gdzie zalega we własnych wymiocinach. Robi ten kurs 4-5razy dziennie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły