Wypadek w al. Krakowskiej w Raszynie. Trzy osoby trafiły do szpitala

Raszyn

Dwa samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się około godz. 12.20 w al. Krakowskiej w Raszynie. Dwie kobiety i dziecko trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 12.00 w al. Krakowskiej na jezdni w kierunku Warszawy. Prawdopodobnie do stłuczki doszło przy zmianie pasa ruchu przez kierowcę ciężarówki. – Trzy samochody zderzyły się w al. Krakowskiej w Raszynie na wysokości stawów. To dwa samochody osobowe i ciężarówka. Do szpitala trafiły trzy osoby. To kobiety, które prowadziły samochody osobowe oraz 7-letnie dziecko – pasażer jednego z aut – mówi nam kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak doszło do stłuczki. – Policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Na tę chwilę jest zbyt wcześnie, by jednoznacznie określić jak doszło do zdarzenia – dodaje kom. Kańka

Kierowcy musza przygotować się na utrudnienia. W kierunku Warszawy ruch odbywa się po jednym pasie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.