Bieg Raszyński coraz bliżej

Raszyn

Wielkimi krokami zbliża się XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński. Jeśli chcecie wziąć w nim udział radzimy się spieszyć. Lista startowa szybko się zapełnia! Impreza odbędzie się 14 kwietnia.

Już 14 kwietnia od godz. 11.00 spod Urzędu Gminy Raszyn miłośnicy biegania będą mogli spróbować swoich sił na dystansie 10 km. – Dla najszybszych czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Nie znaczy to, że trzeba stanąć na podium, aby wrócić do domu z atrakcyjną nagrodą. Tą może wygrać w losowaniu każdy z uczestników XIV Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego – informują organizatorzy wydarzenia.

W zawodach może wystartować maksymalnie 600 uczestników. Opłata za start wynosi 60 zł (mieszkańcy Raszyna zapłacą mniej, bo tylko 45 zł). Każdy startujący otrzyma koszulkę okolicznościową, a na mecie – medal i posiłek regeneracyjny.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych miłośników sportu. Dla nich przygotowano specjalny Bieg dla Dzieci. Przewidziano trzy kategorie: przedszkolaki do 5 lat (dystans 100 m), zerówka – 1 klasa (pół okrążenia boiska) i 2-3 klasa szkoły podstawowej (1 okrążenie). Dzieci startują w zawodach za darmo. Po biegach przygotowano dla najmłodszych moc atrakcji. Na bieg obowiązują zapisy online.

Szczegółowe informacje na temat biegu znajdziecie na www.biegraszynski.plfanpage na Facebooku. Zapisy na XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński prowadzone są tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.