WKD wprowadza zmiany tabelach opłat

WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa w związku z licznymi remontami wprowadza nową tabelę opłat za przejazdy. Zmiany dotyczą biletów jednorazowych.

Decyzja o zmianach w tabeli opłat została podjęta przez przewoźnika przez remonty, a właściwie utrudnienia spowodowane remontami. Pociągi mają wydłużony czas przejazdu przez ograniczenia prędkości, czy przesiadki na stacji Podkowa Leśna Główna oraz dłuższe czasy przejazdu autobusami zastępczej komunikacji autobusowej. Zdaniem przewoźnika nie powinno mieć to wpływu na ważność biletów w stosunku do czasu przejazdu pociągiem WKD wg zwykłej organizacji ruchu, tj. sprzed rozpoczęcia budowy II toru.

W związku z tym od 2 sierpnia o odwołania wprowadza „Tabele opłat stosowane w przypadku prac remontowych na linii WKD”. Aktualne tabele opłat znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.