Ukradł samochód – wyciągnęli go z łóżka

Nadarzyn

Nadarzyńscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież auta. Mężczyzna ukrył się przed funkcjonariuszami w skrzyni łóżka.

Na koniec maja zgłoszono kradzież forda w Młochowie. Sprawą zajęli się policjanci z Nadarzyna. Po wnikliwym śledztwie, ustalono, że auto ukradł 26-latek. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W zaledwie 3 dni po kradzieży samochodu, policjanci zapukali do drzwi jednego z domów w Nadarzynie – relacjonuje kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę podczas przeszukania domu. Skrył się w skrzyni łóżka pod pościelą
Dodatkowe czynności sprawdzające wykazały, że 26-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie oraz Prokuraturę w Piasecznie. Ponadto mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży pojazdu i złamania zakazu sądowego. Został także, zgodnie z dyspozycją sądu, przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.