W Nadarzynie bez zmian

Nadarzyn / Wybory 2024

Dariusz Zwoliński nadal będzie wójtem gminy Nadarzyn. W plebiscycie uzyskał poparcie blisko 80 proc. głosujących (nieoficjalne dane).

Do Państwowej Komisji Wyborczej wpłynęły już protokoły z 90,91 obwodów głosowania. Za reelekcją wójta było aż 79,12 proc. głosujących. Nieoficjalnie wyniki ze wszystkich obwodów to 79,42 proc.

– Tak jak przez ostatnie sześć lat, jest to dla mnie powód do dumy, ale przede wszystkim traktuję go w kategoriach ogromnej odpowiedzialności i wyzwania. Przed nami ogrom pracy, pilnych spraw „na wczoraj” i dlatego już od dziś przystępujemy do ich rozwiązywania. Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wspierali mnie przez całą mijającą kadencji – podkreśla Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.