Nieletni zatrzymani z narkotykami

Pruszków

Strażnicy miejscy z Pruszkowa zatrzymali dwóch nieletnich, którzy mieli przy sobie środki odurzające. Nastolatkowe trafili w ręce policji.

Kilka dni temu operator miejskiego monitoringu zwrócił uwagę na grupę nastolatków, wśród której przebywali znani z wcześniejszych interwencji nieletni. W trakcie obserwacji dyżurny zauważył, że obserwowane osoby przekazują sobie mały przedmiot, który jeden z młodych mężczyzn próbował schować w skarpetce.

Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. W tym czasie młodzi mężczyźni oddalili się w kierunku al. Wojska Polskiego. Strażnicy odnaleźli nastolatków i zatrzymali do kontroli wskazanego przez dyżurnego młodego mężczyznę. Okazało się, że w skarpetce schował woreczek strunowy z białym proszkiem. Drugi mężczyzna, którzy przekazał wspomniany woreczek został zatrzymany przy ul. Bolesława Prusa.

Na miejsce wezwani zostali również policjanci, którzy przejęli nieletnich do dalszych czynności. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że znaleziona przy nieletnim substancja to metamfetamina. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Nieletni zatrzymani z narkotykami”

 1. eh,.. pisze:

  Dlaczego policja, straż miejska, nie likwidują dziupli? Każdy z nas widzi jak pod niektóre bloki, kamienice, podjeżdżają na kilka minut samochody, co jakiś czas podchodzą małolaty, wychodzi człowieczek „wita się” i z rączki do rączki wymiana,.. trwa to minutę i do następnego klienta,.. Ogólnie na górze zmiana władzy, na górze zmiana w służbach,.. i ciężki los dealerów, zastąpią ich nowi z kontaktami w nowej władzy. Teraz co chwilkę będziemy informowani o nalotach na producentów i łapanych przewoźnikach,.. Za duże pieniądze żeby władza nie była zainteresowana dodatkową kasą. Kiedyś dzielnicowy wiedział o wszystkich metach i nie czerpał z tego korzyści?

 2. Ja pisze:

  No i bardzo dobrze !!Brawo !!Gówniarze nie dość że tracą kasę to jeszcze łby zryte Pochwalam takie interwencje Straży Miejskiej To już jest plaga w Pruszkowie na każdym osiedlu A później sądzi się taki bo się nawachal i jest chwilowo Bogiem Diler powinien sam zwariować albo spaść na dno wtedy zrozumie co robi .. Ale jak się robić nie chce to tak zarabia pieprzony życzę mu najgorszego w życiu Trochę przeżyłam z synem..w tym temacie

 3. Narkozo pisze:

  Przygłupy nie wiedzą gdzie przyćpać albo obracać towarem. Towar schowany w skarpetkę przy przeszukaniu jest nie do ukrycia. Przypał godny niezbyt bystrego dziecka. Spreparowane zapalniczki, plastry opatrunkowe, sygnety, długopisy i zegarki ze schowkami są nie dla nich. Jeżeli nie handlują to wypuścić szczyli.

 4. Janek pisze:

  W du…pe niech sobie schowa a nie w skarpetę

 5. Pcd pisze:

  Brawo policjanci! Mam nadzieję że ci zwyrodnialcy dostaną co najmniej potrojne dożywocie, a ich wnuki nadal będą spłacać karę na skarb państwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły