Nowy skwer już gotowy [FOTO]

Nadarzyn wzbogacił się o kolejne ciekawe miejsce. Skwer znajdujący się przy cmentarzu przeszedł modernizację.

– Skwer przy cmentarzu w Nadarzynie ma już swoją historię , ..ba legendę nawet. Jedni mówią o nim: „Park Zadumy”, inni skwer „ Odpoczynku …wietrznego” . Jak zwał tak zwał, pewne jest ,że upiększyliśmy i zadbaliśmy o kolejne miejsce, które będzie służyło nam wszystkim – zaznacza wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński. – To pierwsza część zagospodarowania gminnej działki w tym miejscu. Pojawiły się nowe nasadzenia oraz elementy infrastruktury parkowej. Miejsce sprzyja do odpoczynku w ciszy i w zadumie na łonie przyrody. Jednego i drugiego w tym galopującym świecie bardzo nam brakuje – zaznaczył wójt.

Na skwerze pojawił się szereg ławek i słonecznych siedzisk. W ramach nasadzeń nie zapomniano również o „kolorowych’ elementach, czyli kwiatach. Lista gatunków jest dość długa, i gdy zakwitną będą ozdoba nadarzyńskiego skweru.

– Dbajmy wspólnie o estetykę i porządek tego miejsca i niech nam służy jak najdłużej – apeluje Dariusz Zwoliński.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe