Wygraj pakiet startowy na VIII Bieg Raszyński

Lekkoatletyka

Kolejne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu. 9 kwietnia odbędzie się VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci pięciu pakietów startowych. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Bieg Raszyński cieszy się ogromną popularnością i z roku na rok przybywa chętnych, którzy chcą pokonać trasę. Co ciekawe, wśród uczestników nie brakuje zawodników z innych krajów. W tym roku organizatorzy liczą, że biegacze licznie stawią się na linii startu. Czeka na nich dystans 10km oraz zmagania nordic walking.

Dla jednych to walka ze słabościami, inni nie wyobrażają sobie życia bez aktywności, a są i tacy, którzy biegając dobrze się bawią. Limit czasu na pokonanie dystansu wynosi dwie godziny. Żywiołowy doping, ogromny wysiłek i radość zawodników, którzy mijają linię mety – takiego obrazu należy spodziewać się 9 kwietnia o godz. 11.00. Z pewnością miłym elementem raszyńskiego biegu są nagrody dla uczestników, a także kibiców.

Nadal trwają zapisy do udziału w VIII Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim. Wystarczy wejść tu

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest pięć pakietów startowych na VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński. Otrzymają je osoby, które w piątek 31 marca o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „VIII Bieg Raszyński”, a w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszych pięć osób będzie mogło trenować, aby jak najlepiej wypaść na trasie. 

Patronat medialny nad VIII Ogólnopolskim Biegiem Raszyńskim objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Zwycięzcy:

Ewa Samoraj
Patryk Bęza
Paweł Góra
Anna Szewczykowska
Piotr Litwiniuk

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.