Turniej Mikołajkowy z Jachimkiem, Majdanem i Szpakowskim

Wydarzenie

30 listopada o godz. 9.00 w hali sportowej Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26 rozpocznie się impreza Mikołajkowa dla dzieci połączona z VIII edycją Piłkarskich Mistrzostw Instytucji Kultury. W imprezie udział wezmą m.in. Tomasz Jachimek, Piotr Świerczewski, Dariusz Szpakowski czy Radosław Majdan. Organizatorami turnieju są Muzeum Niepodległości i Muzeum Sportu w Warszawie

W tym roku w turnieju wystąpi 8 drużyn składających się z piłkarzy mazowieckich instytucji kultury oraz 4 drużyny dzieci grające o puchar Niepodległości i Sportu. Kibice mogli obserwować zmagania m.in.: Muzeum Legii Warszawa, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego czy Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zostanie przygotowana Strefa zabaw, gdzie dzieci będą mogły brać udział w zajęciach edukacyjno – sportowych. Dodatkową atrakcją będzie możliwość rozegrania meczu Teqball na profesjonalnym stole. W trakcie Mistrzostw odbędzie się mini turniej dzieci o puchar Burmistrza Wilanowa z udziałem czterech drużyn z rocznika 2009. Dodatkowo organizowane będą konkursy, quizy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania organizatorzy przygotowali ponad 300 nagród.

Dla wszystkich zainteresowanych Muzeum Sportu i Turystyki zaprezentuje wystawę „Pierwszy mecz, Pierwszy Gol”. W tym roku dodatkowo zagramy w słusznym celu. Prawdziwą gratką dla przybyłych gości będzie mecz charytatywny z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną Onko Team Franek. Mecz skomentuje na żywo Dariusz Szpakowski. Podczas turnieju odbędzie się aukcja charytatywna , organizowana przez Fundację „Znajdź Pomoc”, w której zebrane środki zostaną przekazane na leczenie małego Franka, który zmaga się ze złośliwym guzem pnia mózgu DIPG.

Łowcy autografów w czasie sportowych zmagań będą mieli okazję spotkać się m.in. z piłkarzami Legii Warszawa, Janem Muchą czy czwórką Tomaszów: Sokołowskim I, Sokołowskim II, Kiełbowiczem i Jarzębowskim.

Impreza potrwa w godz. 9.00-17.00. O godz.15.00 mecz pokazowy, o 16.00 mecze finałowe.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Turniej Mikołajkowy z Jachimkiem, Majdanem i Szpakowskim”

  1. Liuo pisze:

    Szkoda że nie zaprosili Joli Rutowicz i Frytki to by było coś

  2. Anonim pisze:

    Stare dziady bez osiągnięć

  3. Jan bez Ziemi pisze:

    Brawo dla Prezydenta za przyłączenie Wilanowa do Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły