Tor w Pruszkowie czeka na sportowców

Kolarstwo Torowe

Tor kolarski w Pruszkowie jest już przygotowany do przyjęcia zawodników. Czeka tylko na zielone światło od Ministerstwa Sportu.

Już od maja otwarte zostaną Centralne Ośrodki Sportu w Wałczu i Spale, następne mają być pozostałe obiekty, pośród których znajduje się pruszkowska arena. – Czekamy jedynie na sygnał – mówił prezes Areny Pruszków Konrad Ulanicki w wywiadzie dla Przeglądu Sportwoego.

– Za nami już kilka dezynfekcji, jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo sanitarne. Możemy przyjąć na tor także inne dyscypliny sportu. Mamy dużą powierzchnię śródtorza, którą można w tym celu wykorzystać. Dysponujemy siłownią i wszelką niezbędną infrastrukturą. Mamy własną bazę hotelową. Hotel tuż obok toru ma 68 pokoi. Rozmawialiśmy z jego szefami i są w stanie go otworzyć tylko dla sportowców – dodaje Ulanicki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.