Urszula Łoś jedzie do Tokio!

Kolarstwo Torowe

Można stwierdzić – zadanie wykonane. Urszula Łoś (Pruszków) wraz z Marleną Karwacką (Darłowo) uzyskały ósmy czas w pierwszym dniu mistrzostw świata na torze kolarskim w Berlinie i zdobyły przepustkę na igrzyska do Tokio.

To ogromny sukces i niebywale dobra informacja. Polskie kolarki torowe zdobyły w drużynowym sprincie niezbędne punkty eliminacyjne do występu na igrzyskach olimpijskich. Kwalifikacji nie przebrnęły, zagrażające naszym zawodniczkom, Nowozelandki (33,184 s), ani Ukrainki (34,213 s), a nawet znajdujące się o oczko wyżej w rankingu Litwinki. Ósmy czas – 32,953 s – pozwolił ostatecznie Biało-Czerwonym na zajęcie 7. lokaty.

Warte podkreślenia jest to, że udział w tym sukcesie brała udział pruszkowianka (na fotografii pierwsza od prawej strony). – Mistrzostwa świata w sprincie drużynowym przeszły już do historii… Ale historia dopiero się pisze! Zrobiłyśmy to! Zrobiliśmy to! Kwalifikacja do Tokio jest nasza! Jeszcze to do mnie nie dociera, ale jestem mega szczęśliwa! Mega uczucie spełniać swoje marzenia! Ostatecznie #teamsprint kończymy na miejscu 7. To historyczny wynik polskiego sprintu kobiet na Mistrzostwach Świata – napisała na swojej oficjalnej stronie facebookowej Urszula Łoś.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Urszula Łoś jedzie do Tokio!”

  1. Daro pisze:

    Bravo Dziewczyny !!!

  2. Koronop.e.d.l.c pisze:

    Już nie jedzie. Współczuję i trzymam kciuki, żeby przez rok forma nie uciekła.

  3. repsport@wp.pl pisze:

    Trzecia w historii Pruszkowa kobieta, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich:BERLIN 1936 – ALINA CICHECKA – gimnastyka – VI miejsce w drużynie, LUIZA ZŁOTKOWSKA – VANCOUVER 2010 – brązowy medal, SOCZI 2014 – srebro. URSZULA ŁOŚ – TOKIO 2020 – ?. ULA jesteś WIELKA – wracaj z Tokio z medalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły