Mistrz zajechał do prezydenta

Kolarstwo Torowe

Adrian Tekliński pojawił się w urzędzie miasta, gdzie odwiedził prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego. Mistrz świata w kolarstwie torowym podarował włodarzowi koszulkę z autografem.

W kwietniu podczas mistrzostw świata w Hongkongu Tekliński odniósł największy sukces w karierze. Polski kolarz wywalczył złoty medal w scratchu, czyli konkurencji polegającej na przejechaniu 60 okrążeń toru. Tekliński wyczuł moment i postanowił odjechać rywalom. Na 7 okrążeń przed metą uciekł, próbował go dopaść Lucas Lissa, ale bezskutecznie.

Do najważniejszych imprez Adrian Tekliński przygotowuje się na torze kolarskim w Pruszkowie. Ciężka praca i pot wylany na welodromie zaowocował tytułem mistrza świata. We wtorek, 9 maja, sukcesu 27-letniemu zawodnikowi pogratulował prezydent Pruszkowa Jan Starzyński.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.