Dzień sportu z olimpijczykami gminy Michałowice

Michałowice

Wójt gminy Michałowice, Małgorzata Pachecka, zaprasza wszystkich młodych mieszkańców na dzień sportu z olimpijczykami. To doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu w dni wolne od nauki.

Dzień sportu z olimpijczykami odbędzie się 6 kwietnia w godz. 9.00 (I grupa) i 10.40(II grupa) w miejskiej pływalni Kapry w Pruszkowie, przy ul. Andrzeja 3. Zaplanowano wiele atrakcji, a gwoździem programu jest spotkanie z Pawłem Korzeniowskim i Marcinem Cieślakiem.

W programie ponadto zaplanowano Wyścig Olimpijczyków, tor przeszkód Pool Ninja, podwodny tor przeszkód, strefę piłek i rzutów do celu, strefę surferską i deski SUP. Będą też dmuchane zwierzaki fotobudka z olimpijczykami i losowanie upominków z autografami olimpijczyków. O dobrą muzykę i zabawę zadba DJ.

Na wydarzenie obowiązują wejściówki dla dzieci 6-14 lat, które posiadają Kartę Mieszkańca Gminy Michałowice. Są do odbioru w Urzędzie Gminy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.