Małgorzata Pachecka wygrywa w gminie Michałowice

Michałowice / Wybory 2024

Wybory wójta gminy Michałowice rozstrzygnięte w pierwszej turze. Małgorzata Pachecka uzyskała reelekcję.

Obecna wójt gminy Michałowice ponownie otrzymała mandat zaufania od mieszkańców. Małgorzata Pachecka otrzymała 4 889 głosów co daje wynik na poziomie 53,39 proc. Tym samym wybór włodarza w gminie Michałowice rozstrzygnął się już w pierwszej turze.

 

Kontrkandydatki zdobyły odpowiednio: Adriana Król-Popiel otrzymała 2800 głosów – 30,57 proc., a Elżbieta Biczyk otrzymała 1469 głosów 16,04 proc.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Małgorzata Pachecka wygrywa w gminie Michałowice”

 1. robot pisze:

  Pani Pachecka rządzi przyzwoicie więc lepiej nie eksperymentować. Pani Król – Popiel przedstawiła b. konkretny program w swojej ulotce. Tak się powinno kiedy chce się wygrać pierwszy raz. Ale jednocześnie może być to pułapka. Słowo pisane zostanie zapamiętane i rozliczone. Pomysł ze strażą gminną warto byłoby przesondować. Np w Pruszkowie SM powinna nazywać się prezydencką. Ona bardziej niż dla mieszkańców jest dla nich opresyjną. Rzadko zajmuje się pacyfikowaniem hołoty. Poza tym to chyba kosztowny pomysł.
  Kiedyś śp. Lawrence prowadził pytania do wójta. To było na pewno b. kłopotliwe. Odpowiedzi wymagały niemałej pracy. (Lawrence zdawał się służyć gminie a nie tylko nią rządzić) Dobrze byłoby gdyby takie pytania przywrócono. To podstawowy kontakt z mieszkańcami.

 2. Polo pisze:

  Wyborcom Pacheckiej mówię-jak sobie pościelesz tak się wyśpisz

 3. Grabarz pisze:

  Gratulacje dla pani wójt za w pełni zasłużone zwycięstwo! Mieszkańcy przemówili.

 4. Szkoda pisze:

  Kolejne lata sadzenia kwiatków i robienia selfie. A drogi nadal dziurawe i w kaluzach, brak sciezek rowerowych łączących logicznie punkty typu szkola-wkd, a nie prowadzacych znikąd do nikąd, a o szkole w Regulach znowu usłyszymy obiecanki cacanki albo ze sorry, nie ma kasy bo trzeba wyplacic odszkodowania deweloperom za wlasną niekompetencję. Wiejska w Regulach zamiast tonąc w zieleni tonie w patodeweloperce. A gmina w halach:/

  • J.A.N. pisze:

   Mógłbym się z Tobą zgodzić gdyby kontrkandydaci byli sensowni. A tak już przed wyborami wiadomo było kto wygra.

 5. gosc pisze:

  czyli kolejna kadencja stracona dla Nowej Wsi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły