Bilety na Puchar Świata czekają! [WYNIKI]

Kolarstwo Torowe

Najlepsi kolarze torowi w Pruszkowie! Już 3 listopada na torze przy ul. Andrzeja rozpoczną się zawody Pucharu Świata, które potrwają trzy dni. Wygraj wejściówki na niedzielne finały!

W Pruszkowie rozpocznie się tegoroczna rywalizacja w Pucharze Świata. Kolejne zmagania zaplanowano w Manchesterze, Milton oraz Santiago. Na torze przy ul. Andrzeja zaprezentuje się ponad 300 kolarzy. Nie zabraknie gwiazd. Przy ul. Andrzeja niebagatelne prędkości będą rozwijać czterokrotny mistrz świata w konkurencjach sprinterskich Theo Bos, mistrz świata w omnium i madisonie Benjamin Thomas czy wielokrotna medalistka mistrzostw świata Kirsten Wild. Do rywalizacji stanie 23-osobowa reprezentacja Polski. Biało-czerwoni przystąpią do zmagań z wielkimi nadziejami, które są poparte zdobyczami na tegorocznych mistrzostw Europy. Alan Banaszek, Daniel Staniszewski, Wojciech Pszczolarski oraz drużyna kobiet to medaliści czempionatu w Berlinie.

Szykuje się sportowa impreza najwyższej rangi. – Ciężko pracujemy nad tym Pucharem Światem, bo postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Inwestujemy w przedmioty, które zostaną również wykorzystane podczas mistrzostw świata. Chcemy, żeby ten obiekt zaczął żyć. Do 3 listopada będziemy przygotowani na 100 proc. – mówił w wywiadzie dla WPR24.pl Dariusz Banaszek, prezes Polskiego Związku Kolarskiego.

Kibice już nie mogą doczekać się startu Pucharu Świata. Dla fanów kolarstwa torowego mamy niespodziankę w postaci czterech wejściówek na niedzielną (5 listopada) rywalizację. Aby wygrać, wystarczy w czwartek (2 listopada) o godz. 10.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Puchar Świata” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzymają cztery osoby, których wiadomości jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę o godz. 10.00.

WYNIKI:

Anita Dwórznik
Katarzyna Janowska 
Artur Niski
Justyna Szelągowska

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.