Składamy kondolencje

Region

Tragiczna katastrofa lotnicza w Smoleńsku, w której zginęli prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka oraz ponad 90 innych osób wchodzących w skład delegacji rządowej, udającej się na centralne obchody uroczystości katyńskich, pogrążyła w bólu i żałobie całą Polskę.

Na znak ogłoszonej siedmiodniowej żałoby narodowej odwołano wszystkie festyny, spektakle oraz  imprezy rozrywkowe i  sportowe.  W samo południe rozległ się dźwięk Dzwonu Zygmunta na Wawelu. Przed pałacem prezydenckim w Warszawie gromadzą się tłumy  mieszkańców stolicy. Ludzie modlą się, składają wiązanki kwiatów i palą znicze.  W oknach domów i na licznych samochodach i pojawiły się narodowe flagi z czarnymi przepaskami.

Rodzinom ofiar tragedii,  ich krewnym, przyjaciołom, współpracownikom, bliższym  i dalszym znajomym składamy szczere wyrazy bólu, żalu i współczucia.

Bogdan Skoczylas
Redaktor Naczelny

oraz

zespół redakcyjny Gazety WPR i portalu Wpr24.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.