Wiadomości

Przerwy w dostawie energii w dniach 15, 18 i 19 marca

Przerwy w dostawie energii w dniach 15, 18 i 19 marca

Autor artykułu: wpr24 | 13 marca 2010 9:56 |

0
Przerwy w dostawie energii w dniach 15, 18 i 19 marca Region

Zakład Energetyczny PGE informuje o przerwach w dostawie energii w dniach 15, 18 i 19 marca.

15 marca (poniedziałek) planowane jest wyłączenie energii w godzinach 8:00-15:00 przy ul. Pruszków/Duchnice ul.: 3-go Maja 117 (szeregowce), Otwocka, Piotrkowska, Kielecka, Ołtarzewska, Ciechanowska, Rysia, Żbikowska, Granitowa, 3-go Maja, Długa, Rolnicza, Łódzka, Siedlecka, Kamińskiego, Płocka, Ożarowska .

18 marca (czwartek) planowane jest wyłączenie energii w godzinach 8:00-15:00 przy ul. Ceramiczna, Srebrna, Ceglana, Polna, Cegielniana.

19 marca (piątek) planowane jest wyłączenie energii w godzinach 9:00-12:00 przy ul. Komorowska, Armii Krajowej, Przeskok, Zakątka, Ceramiczna, Komorowska, B. Prusa, Targowa i przylegle.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce