Przejazd WKD w Owczarni zamknięty na dłużej

WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa informuje o przedłużeniu zamknięcia przejazdu w Owczarni. Do czasu otwarcia przejazdu będzie obowiązywała dotychczasowa organizacja ruchu.

Przejazd w Owczarni, w ciągu ul. Kazimierzowskiej, był zamknięty w związku z budową drugiego toru do Grodziska Mazowieckiego. Przeprawa miała zostać otwarta 1 września. Prace na tym odcinku jednak przeciągną się i finalnie termin otwarcia przejazdu przesunięto na 11 września.

W tym czasie kolejarze będą wykonywać prace obejmujące m.in. zabudowę docelowej nawierzchni drogi dojazdowej do obiektu wraz z infrastrukturą towarzyszącą będą prowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Kierowcy będą skierowani na objazd ul. Średnią, Polnych Kwiatów, Mazowiecką, Sadową, Książenicką.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.